چهارشنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٧
ژاپن فکر می‌کند موبایل بینایی دانش‌آموزان را خراب می‌کند
ژاپن فکر می‌کند موبایل بینایی دانش‌آموزان را خراب می‌کند بینایی دانش آموزان ژاپنی رو به وخامت گذاشته و دولت فکر می‌کند گوشی‌های هوشمند دلیل آن است.
 ١٥:١٤ - 1397/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
خرابی الکسا در اثر اضافه‌بار روز کریسمس
متصل کردن دستیار مجازی آمازون به محصولات توسط تعدادی از کاربران در اروپا، سبب بروز مشکل برای برخی از آنها شد. به گزارش ایتنا به نقل از گاردین، هزاران نفر از مردم که در روز کریسمس سخنگوهای هوشمند را به برق متصل کردند، با پیام هوشمندانه‌ای از طرف این دستیار روبرو نشدند؛ چرا که شاهد بودند محصول آمازون که با فرمان‌های صوتی کار می‌کند، اتفاقاً از کار افتاد!
 ١٤:٥٢ - 1397/10/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
هوش مصنوعی در سال ۲۰۱۹
امید برای بازیابی تحرک اندام فلج
ریزتراشه‌ای که شما را از حمل هر گونه کارتی بی‌نیاز می‌کند
اخبار > خرابی الکسا در اثر اضافه‌بار روز کریسمس
 


  چاپ        ارسال به دوست

خرابی الکسا در اثر اضافه‌بار روز کریسمس

متصل کردن دستیار مجازی آمازون به محصولات توسط تعدادی از کاربران در اروپا، سبب بروز مشکل برای برخی از آنها شد.
به گزارش ایتنا به نقل از گاردین، هزاران نفر از مردم که در روز کریسمس سخنگوهای هوشمند را به برق متصل کردند، با پیام هوشمندانه‌ای از طرف این دستیار روبرو نشدند؛ چرا که شاهد بودند محصول آمازون که با فرمان‌های صوتی کار می‌کند، اتفاقاً از کار افتاد!

گفته می‌شود سرورهایی که کنترل‌کننده بخش دیجیتالی الکسا هستند، با پرسش‌ها و درخواست‌های فراوان روبرو شدند و از الکسا خواستند به برخی از کاربران بگوید: «با عرض پوزش، من در حال حاضر متوجه منظور شما نمی‌شوم.»

این از کار افتادگی که حدود ساعت 10 صبح به وقت گرینویچ رخ داد، موجب شد تا مشتریان آمازون از اینکه قادر به پخش آهنگ‌های جشن سال نو نیستند، و اینکه نمی‌توانند چراغ اتاق نشیمن خود را روشن کرده یا دستورالعمل‌های آشپزی برای شام کریسمس دریافت کنند، لب به شکوه باز کنند.

ریچارد هیالوند (یکی از دست‌اندرکاران فناوری در انگلستان) در توییتی نوشت: «امروز روز خوبی برای از کار افتادن الکسا بود؛ چون به نظر نمی‌رسد که امروز افراد بخواهند دستگاه‌های جدید را ثبت کنند یا موسیقی یا کار دیگری انجام دهند.»


١٤:٥٢ - يکشنبه ٩ دی ١٣٩٧    /    عدد : ١٣٤١١    /    تعداد نمایش : ٤٩خروج
صفحه اصلي > اخبار فناوری 
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت فرهنگی و دانشجوییمعاونت درمان و توانبخشیکتابخانه مرکزی

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences